Admiterea în învățământul liceal

Rezultatele repartizării computerizate

# Numele și prenumele candidatului Clasa Media de admitere Unitatea de învățământ Filiera / Profilul / Specializarea Codul specializării Opțiunea candidatului
1 NONAME0001 8B 9,09 COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” TEORETICĂ / REAL / MATEMATICĂ-INFORMATICĂ 288 17 (din 42)
2 NONAME0002 8B 6,89 COLEGIUL TEHNIC MECANIC „GRIVIȚA” TEHNOLOGICĂ / TEHNIC / MECANICĂ 164 49 (din 60)
3 NONAME0003 8B 6,36 COLEGIUL TEHNOLOGIC „VIACESLAV HARNAJ” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / TURISM ȘI ALIMENTAȚIE 178 53 (din 100)
4 NONAME0004 8B 6,89 COLEGIUL TEHNIC DE POȘTĂ ȘI TELECOMUNICAȚII „GHEORGHE AIRINEI” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / TURISM ȘI ALIMENTAȚIE 368 3 (din 54)
5 NONAME0008 8A 5,04 nerepartizat (din 17)
6 NONAME0009 8C 7,86 COLEGIUL ECONOMIC „COSTIN C. KIRIȚESCU” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / TURISM ȘI ALIMENTAȚIE 389 13 (din 46)
7 NONAME0011 8C 7,94 LICEUL TEORETIC „MIHAIL SADOVEANU” TEORETICĂ / REAL / MATEMATICĂ-INFORMATICĂ 210 64 (din 97)
8 NONAME0012 8C 7,73 LICEUL TEORETIC „DIMITRIE BOLINTINEANU” TEORETICĂ / UMAN / FILOLOGIE 323 29 (din 56)
9 NONAME0013 8C 8,21 COLEGIUL ECONOMIC „COSTIN C. KIRIȚESCU” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / TURISM ȘI ALIMENTAȚIE 389 5 (din 21)
10 NONAME0014 8C 4,81 LICEUL TEHNOLOGIC „ELIE RADU” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / ECONOMIC 282 19 (din 28)
11 NONAME0015 8C 5,17 LICEUL TEHNOLOGIC „PETRU PONI” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / ECONOMIC 377 3 (din 28)
12 NONAME0016 8C 6,16 COLEGIUL ECONOMIC „VIILOR” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / TURISM ȘI ALIMENTAȚIE 342 1 (din 30)
13 NONAME0018 8B 8,04 COLEGIUL NAȚIONAL „AUREL VLAICU” TEORETICĂ / REAL / MATEMATICĂ-INFORMATICĂ 116 30 (din 255)
14 NONAME0019 8A 7,17 COLEGIUL TEHNIC „MIHAI BRAVU” TEORETICĂ / REAL / ȘTIINȚE ALE NATURII 277 6 (din 21)
15 NONAME0021 8C 5,72 COLEGIUL TEHNOLOGIC „GRIGORE CERCHEZ” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / TURISM ȘI ALIMENTAȚIE 341 30 (din 48)
16 NONAME0022 8B 7,66 COLEGIUL ECONOMIC „COSTIN C. KIRIȚESCU” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / TURISM ȘI ALIMENTAȚIE 389 16 (din 34)
17 NONAME0023 8A 8,75 COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE ASACHI” TEHNOLOGICĂ / TEHNIC / PRODUCȚIE MEDIA 385 1 (din 28)
18 NONAME0024 8C 6,07 COLEGIUL TEHNIC „CAROL I” TEORETICĂ / REAL / ȘTIINȚE ALE NATURII 386 8 (din 53)
19 NONAME0026 8C 6,72 nerepartizat (din 31)
20 NONAME0027 8C 7,90 COLEGIUL ECONOMIC „COSTIN C. KIRIȚESCU” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / ECONOMIC 388 16 (din 29)
21 NONAME0028 8A 5,84 nerepartizat (din 29)
22 NONAME0032 8B 7,76 LICEUL TEORETIC „MARIN PREDA” TEORETICĂ / UMAN / ȘTIINȚE SOCIALE 355 3 (din 47)
23 NONAME0033 8C 5,55 LICEUL TEHNOLOGIC „ION I.C. BRĂTIANU” TEHNOLOGICĂ / RESURSE NATURALE ȘI PROTECȚIA MEDIULUI / INDUSTRIE ALIMENTARĂ 237 21 (din 43)
24 NONAME0035 8C 6,60 nerepartizat (din 61)
25 NONAME0036 8B 3,70 COLEGIUL TEHNIC „MIHAI BRAVU” TEHNOLOGICĂ / TEHNIC / CONSTRUCȚII, INSTALAȚII ȘI LUCRĂRI PUBLICE 279 5 (din 11)
26 NONAME0038 8A 7,89 LICEUL TEORETIC „MARIN PREDA” TEORETICĂ / REAL / MATEMATICĂ-INFORMATICĂ 352 14 (din 41)
27 NONAME0040 8B 7,70 LICEUL TEORETIC „DIMITRIE BOLINTINEANU” TEORETICĂ / UMAN / FILOLOGIE 323 32 (din 38)
28 NONAME0041 8A 7,92 LICEUL TEORETIC „MARIN PREDA” TEORETICĂ / UMAN / ȘTIINȚE SOCIALE 355 10 (din 75)
29 NONAME0042 8C 8,87 LICEUL TEORETIC „NICOLAE IORGA” TEORETICĂ / UMAN / FILOLOGIE 140 6 (din 72)
30 NONAME0043 8C 8,98 COLEGIUL NAȚIONAL „ELENA CUZA” TEORETICĂ / REAL / MATEMATICĂ-INFORMATICĂ 345 7 (din 23)
31 NONAME0044 8B 4,43 COLEGIUL TEHNIC „MEDIA” TEHNOLOGICĂ / TEHNIC / TEHNICI POLIGRAFICE 162 9 (din 47)
32 NONAME0045 8A 5,54 LICEUL TEHNOLOGIC „PETRU PONI” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / ECONOMIC 377 2 (din 28)
33 NONAME0046 8C 7,56 LICEUL TEORETIC „DECEBAL” TEORETICĂ / UMAN / FILOLOGIE 263 14 (din 35)
34 NONAME0047 8C 8,00 LICEUL TEORETIC „EUGEN LOVINESCU” TEORETICĂ / UMAN / FILOLOGIE (bilingv portugheză) 362 15 (din 100)
35 NONAME0048 8A 5,98 COLEGIUL TEHNIC DE POȘTĂ ȘI TELECOMUNICAȚII „GHEORGHE AIRINEI” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / ECONOMIC 367 8 (din 20)
36 NONAME0050 8B 7,59 COLEGIUL ECONOMIC „COSTIN C. KIRIȚESCU” TEHNOLOGICĂ / SERVICII / TURISM ȘI ALIMENTAȚIE 389 5 (din 43)