Concursul Național de Biologie „George Emil Palade” etapa județeană/a sectoarelor Municipiului București

14 mai 2022

Avizier

Mai 2022

Rezultate Sectorul 6

Rezultate Sectorul 5

Rezultate Sectorul 1

Rezultate Sectorul 6

Rezultatele inițiale, înainte de contestații, sunt disponibile la această adresă.

Rezultate Sectorul 5

Rezultate Sectorul 1

Repartizare în săli

Planul sălilor de examen (click/tap pentru vizualizare).

Accesul candidaților în centrele de concurs se va face în intervalul orar 9:00 – 9:30, în baza unui act de identitate în termen (carte de identitate/certificat de naștere, pașaport, carnet de elev vizat pe anul în curs și cu ștampila unității aplicată pe fotografia elevului).

Proba de concurs va începe la ora 10:00, având o durată de 2 ore. După ora 10:00, niciunui candidat nu îi mai este permis accesul în centrul de examen.

În atenția candidaților

Au fost publicate precizări privind desfășurarea Concursului Național de Biologie „George Emil Palade” - etapa județeană/a sectoarelor Muncipiului București.